Prisijungti
 
    
Forgot Password? Username?
Registruotis

Image Atėjus ekonominiam sunkmečiui, įmonės stengiasi rasti ir įgyvendinti būdus mažinančias verslo išlaidas. Mūsų specialistai paruošė 15 rekomendacijų, kaip papildomai sumažinti su IT susijusius kaštus.
Parsisiųskite jas atlikę registraciją čia.

Pradžia Interneto svetainių kūrimas Optimizavimas paieškai (SEO)


Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO)

SEO (Search Engine Optimization) - svetaines modifikavimas, siekiant patekti į paieškos sistemų rezultatų aukščiausias vietas ir padidinti tikslinių lankytojų skaičių.
Pagrindinis informacijos šaltinis yra internetas, o paieška jame vykdoma naudojant paieškos sistemas tokias kaip Google ar Yahoo!. Paieškos sistemos paiešką atlieka naudodamos algoritmus, kurie priskiria svetainei tam tikra reitingą. Kuo aukštesnis svetainės reitingas, tuo didesnė tikimybė papulti į pirmąjį paieškos rezultatų dešimtuką. Tyrimai rodo, kad didžioji dalis vartotojų peržiūri tik pirmame paieškos rezultatų puslapyje rodomas nuorodos. Jeigu paieškos rezultatai netenkina – vartotojas atlieka naują užklausą, arba bando kitą paieškos sistemą. Taigi - jeigu Jūsų svetainės nėra pirmame paieškos rezultatų puslapyje, tai reiškia, kad investicija į interneto svetainę išnaudojama neefektyviai ir neatneša pageidaujamų rezultatų.

 
info@itpajegos.lt © 2024 UAB "Informacinių technologijų pajėgos" [it pajegos]