Prisijungti
 
    
Forgot Password? Username?
Registruotis

Image Atėjus ekonominiam sunkmečiui, įmonės stengiasi rasti ir įgyvendinti būdus mažinančias verslo išlaidas. Mūsų specialistai paruošė 15 rekomendacijų, kaip papildomai sumažinti su IT susijusius kaštus.
Parsisiųskite jas atlikę registraciją čia.Apie mus

Esame IT profesionalų komanda. Tikime, kad pritaikę sukauptą patirtį, žinias ir įgūdžius galime Jums padėti...

... uždirbti. Įdiegdami verslo valdymo sprendimus, tokius kaip CRM (ryšių su klientais valdymas) ar grupines darbo sistemas (laiko, projektų, užduočių, žinių bei dokumentų valdymas) padidinsime įmonės darbo efektyvumą, pašalinsime žinių praradimo nuostolius, sukursime pilną pardavimų ir klientų istoriją, tuo suteikdami galimybę priimti naudingus sprendimus ir išvengti verslo nesėkmių.
Sukūrus ar atnaujinus Jūsų įmonės interneto svetainę, gausite visą su tuo susijusią naudą: efektyvią reklamą, rinkos padidėjimą ir jos tyrimus, prekinio ženklo atpažįstamumą ir galimybę būti arčiau klientų.

... sutaupyti. Įvertinę įmonėje vykstančius darbo procesus, pagal Jūsų verslo poreikius galime sukurti specializuotą programinę įrangą, kurios pagalba įmanoma iki 80% sumažinti darbuotojams tenkantį darbo krūvį ir poreikį darbo jėgai.

... išspręsti IT problemas. IT srities palaikymas, įrangos pirkimų valdymas, įrangos garantinių terminų sąrašai ir garantinių įsipareigojimų užtikrinimas, rezervinių duomenų kopijavimo sistemos, kompiuterinės ir programinės įrangos auditas bei inventorizavimas ar kritinių sistemų ir servisų monitoringo paslaugos leidžia pilnai užtikrinti patikimą IT infrastruktūros funkcionavimą.

Kiekvienam klientui siekiame tapti patikimomis IT pajėgomis, suteikiančiomis realią naudą, pašalinančiomis technologinius rūpesčius ir įgyvendinačiomis IT problemų nekamuojamo verslo viziją.

 
info@itpajegos.lt © 2024 UAB "Informacinių technologijų pajėgos" [it pajegos]