Prisijungti
 
    
Forgot Password? Username?
Registruotis

Image Atėjus ekonominiam sunkmečiui, įmonės stengiasi rasti ir įgyvendinti būdus mažinančias verslo išlaidas. Mūsų specialistai paruošė 15 rekomendacijų, kaip papildomai sumažinti su IT susijusius kaštus.
Parsisiųskite jas atlikę registraciją čia.

Pradžia Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainės vertė


Interneto svetainės vertė

Interneto plėtra ir naudojimo pokyčiai pakeitė jo reikšmę verslui. Jam tapus pagrindiniu informacijos paieškos ir sklaidos mediumu, nuosava interneto svetainė tapo būtina įmonės verslo dalimi, kadangi:

 • Pasiekiate daugiau klientų
  Interneto svetainės dėka tampate prieinamas dideliam skaičiui potencialių klientų. Žmonės, apsilankantys svetainėje, jau yra susidomėję siūlomomis prekėmis ar paslaugomis, kadangi jie pasiekė Jus per internetinės paieškos rezultatus.
 • Įgyjate klientus anksti
  Dauguma žmonių pirkimo sprendimus pradeda priiminėti nuo internetines paieškos atlikimo ir rezultatų lyginimo. Sprendimai yra priimami dar prieš įžengiant į parduotuvę ar padarant pirmąjį skambutį. Turint interneto svetainę, tampate jų pasirinkimo proceso dalimi nuo pat pirmojo žingsnio.
 • Didesnė rinka
  Internetas įgalina verslą veikti apeinant geografinius ir teritorinius apribojimus. Orientavę dalį verslo į tarptautinę rinką, tapsite prieinamas ne tik 3-iems milijonams Lietuvos gyventojų, bet ir 7-iems milijardams angliškai kalbančių Žemės gyventojų.
 • Pastovi reklama
  Svetainė suteikia priėjimą prie informacijos 24 / 7 / 365 (24 valandas per parą / 7 dienas per savaitę / 365 dienas per metus). Klientai gali perskaityti apie Jus, Jūsų veiklą kur ir kada jiems tai yra patogu. O dažniausiai tai būna tada, kai Jūsų darbo laikas jau yra pasibaigęs. Pateikdami informaciją svetainėje, Jūs galite efektyviai komunikuoti su potencialiais klientais dieną ir naktį.
 • Įgyjate klientų pasitikėjimą
  Tinkamai paruošę svetainės turinį, Jūs galite atsakyti į iškylančius klientų klausimus ar suteikti vertingos informacijos. Pasirūpinkite klientais - jie tai įvertins, o Jūs parodysite, kad verslas yra vykdomas profesionaliu būdu.
 • Nebrangu
  Kaip reklamos ir marketingo priemonė, svetainė yra pigiausias ir efektyviausias būdas. Palyginimas su televizijos, radijo ir spaudos reklamos kainomis:

  1 iki 20 sekundžių trukmės reklaminio klipo transliacija geriausiu laiku televizijos kanalu:
  TV3: 13.800 Lt + PVM
  LNK: 12.000 Lt + PVM
  Šaltinis: www.tv3.lt / www.lnk.lt

  1 puslapio dydžio reklamos patalpinimas mėnesiniame verslo žurnale:
  Verslo Klasė: 10.000 Lt + PVM
  Šaltinis: www.vz.lt

  10 iki 30 sekundžių trukmės audioklipų transliacija geriausiu laiku radijo stotyje:
  M-1: 3.300 Lt + PVM
  Lietus: 2.910 Lt + PVM
  Šaltinis: www.m-1.fm

  1 maketuoto 100 kv. cm dydžio reklaminio skelbimo spausdinimas dienraštyje:
  Respublika: 1.900 Lt + PVM
  Lietuvos rytas: 1.700 Lt + PVM
  Šaltinis: www.lrytas.lt / www.vakarozinios.lt
 • Ilgalaike nauda
  Investicijos į svetainę nauda yra gaunama pastoviai, o kitų reklamos būdų gyvenimo laikas yra labai trumpas - nuo kelių minučių iki kelių dienų.
 • Neribotas informacijos kiekis
  Svetainė neriboja turinio apimties, kurią galite joje pateikti. Tuo tarpu spaudos, radijo ir televizijos priemonės apmokestina žodžius, plotą ar laiką. Svetaine leidžia išsamiai paaiškinti ir parodyti kas Jūs esate ir ką Jūs darote. Galite papasakoti lankytojams apie savo verslą, darbą, kvalifikaciją, esamus klientus, įvykdytus ir vykdomus projektus - nėra jokių apribojimų.
 • Lengvi ir greiti atnaujinimai
  Internetinė svetainės turinys yra dinaminis, lengvai atnaujinamas resursas. Priešingai nei kitos media formos, kurios yra arba statinio turinio, arba sunkiai ir brangiai atnaujinamos, svetainė yra lengvai atnaujinama. Planuojate dalyvauti parodoje? Sukūrėte naują paslaugą ar prekę? Reikia atlikti esamos informacijos pakeitimus? Visa tai atliekama lengvai ir greitai.
 • Bendravimas su klientais
  Lankytojai gali susisiekti su Jumis elektroninio pašto ar Skype pagalba tiesiai iš Jūsų svetainės. Taip pat galite panaudoti užklausų formas, per kurias lankytojai gali paprašyti daugiau informacijos, suteikti grįžtamąjį ryšį ar atlikti užsakymus.
 • Aiškūs rezultatai
  Išnagrinėkite lengvai suprantamas išsamias svetainės lankomumo statistines ataskaitas, kuriose pateikiami duomenys apie lankytojų srautus, jų geografinį pasiskirstymą, lankomus puslapius ir kiek laiko jie užtrunka svetainėje.
 
info@itpajegos.lt © 2024 UAB "Informacinių technologijų pajėgos" [it pajegos]