Prisijungti
 
    
Forgot Password? Username?
Registruotis

Image Atėjus ekonominiam sunkmečiui, įmonės stengiasi rasti ir įgyvendinti būdus mažinančias verslo išlaidas. Mūsų specialistai paruošė 15 rekomendacijų, kaip papildomai sumažinti su IT susijusius kaštus.
Parsisiųskite jas atlikę registraciją čia.

Pradžia Interneto svetainių kūrimas Svetainės valstybės įstaigoms


Valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainių kūrimas bei atnaujinimas

Pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. balandžio 18 d. nutarimą Nr. 480 (aktuali redakcija 2011 m. sausio mėn. 21 d.) valstybės ir savivaldybių institucijos ir įstaigos privalo turėti interneto svetainę, atitinkančią apraše nurodytus reikalavimus.

Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės kartą per metus atlieka valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainių būklės analizę ir kasmet iki liepos 1 d. pateikia Informacinės ir žinių visuomenės plėtros komisijai savo išvadas ir pasiūlymus.

Siūlome sukurti naują arba perdaryti esamą interneto svetainę:

  • Interneto svetainė atitinka patvirtintą bendrųjų reikalavimų valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms aprašą.
  • Interneto svetainė pritaikyta neįgaliesiems.
  • Interneto svetainėje garantuojamas abipusis ryšys tarp interneto vartotojų ir įstaigos. Tam naudojame kontaktinį elektroninį paštą, dažniausiai užduodamų klausimų ir atsakymų sąrašą bei kontaktinę formą.
  • Sindikuotais srautais sudaroma gąlimybė sekti informacijos pasikeitimus joje neapsilankius.
  • Teikiamų paslaugų reitingavimas ir komentavimas.
  • Svetainės informacijos rodyklė, pateikianti nuoseklią interneto svetainės puslapių struktūrą.
  • Žodinė paieškos sistema, leidžianti ieškoti reikiamos informacijos pagal raktinius žodžius visoje įstaigos interneto svetainėje.

Daugiau informacijos suteiksime susisiekus su mumis, arba užpildžius šią formą. icon-image


Tadas Rekašius Telefonas8-650 69491 El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo spamo. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matyti jį
Tomas Rekašius Telefonas8-686 19585 El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo spamo. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matyti jį
Tema Dėl pasiūlymo valstybinėms įstaigoms
Įstaigos pavadinimas
Kontaktinis asmuo
Elektroninis paštas
Telefono numeris


Sužinokite daugiau:

 
info@itpajegos.lt © 2024 UAB "Informacinių technologijų pajėgos" [it pajegos]